WWW - Uniwersytet Medyczny w Lublinie test

Dla studentów

Ważna informacja dla studentów w związku ze zdalnym prowadzeniem zajęć dydaktycznych

UWAGA! Ze względu na wstrzymanie prowadzenia zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie spowodowane trudną sytuacją epidemiologiczną, informujemy, że zajęcia dla studentów prowadzone w Katedrze i Zakładzie Biologii z Genetyką będą kontynuowane w formie zdalnej.

 

Wszystkich studentów odbywających zajęcia dydaktyczne w naszej jednostce prosimy o zapisanie się i odbycie kursów zdalnych, przygotowanych przez prowadzących na platformie moodle:

 

https://e-learning.umlub.pl/moodle/course/index.php?categoryid=30

 

1. Studenci I roku II st. kierunku Dietetyka są zobowiązani do uczestnictwa w kursie "Biochemia kliniczna chorób dietozależnych z parazytologią medyczną", który jest kontynuacją przedmiotu Biochemia kliniczna chorób dietozależnych z parazytologią medyczną.

 

2. Studenci III roku kierunku Farmacja są zobowiązani do uczestnictwa w kursie "Choroby genetyczne w świetle badań molekularnych", który jest kontynuacją przedmiotu Choroby genetyczne w świetle badań molekularnych.

 

Dane do logowania są takie same jak do systemu dziekanatowego. Klucze wymagane do zapisania się na w/w kursy zostały wysłane na grupowe skrzynki mailowe studentów poszczególnych kierunków.

 

Bardzo proszę wszystkich studentów o śledzenie kursów, ponieważ będą one rozwijane zgodnie z harmonogramem zajęc i stopniowo będą do nich dodawane kolejne moduły.

 

Konsultacje odbywające się w Katedrze i Zakładzie Biologii z Genetyką

w semestrze letnim 2019/2020

dr n. farm. Marta Ziaja-Sołtys

daniel.zalewski@umlub.pl

pok. 108

dr n. farm. Daniel Zalewski

marta.ziaja-soltys@umlub.pl

pok. 110

Aktualności

17.03.2020

Ważna informacja dla studentów dotycząca zdalnego prowadzenia zajęć


UWAGA! Ze względu na wstrzymanie prowadzenia zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie spowodowane trudną sytuacją epidemiologiczną, informujemy, że zajęcia dla...
więcej

Kontakt

        

Katedra i Zakład Biologii z Genetyką

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Wydział Farmaceutyczny

Collegium Pharmaceuticum

ul. Chodźki 4a

20-093 Lublin, Polska

Email: marta.romak@umlub.pl

Telefon: +48 81 448 7234

www.kzbg.umlub.pl